وقتی قرار باشد تا بسته‌ای برای شما ارسال شود اما کسی در خانه نباشد تا تحویل بگیرد، چه اتفاقی برای آن بسته می‌افتد؟ آیا از همسایه درخواست می‌کنید تا به جای شما مرسوله را دریافت کند؟ آیا به سوپر مارکت محل اعتماد می‌کنید و به او می‌سپارید که بسته‌ی شما را تحویل بگیرد؟ یا شاید آن قدر مشغله‌ی فکری داشته باشید که فراموش کنید بسته‌ای دارید و پیک آن‌ را به مرکز مرجوع کند! سرنوشت این بسته‌ها چیست؟ سرویس دریافت بسته‌های شخصی از گنجه برای پاسخ به همین نیاز بوجود آمده است. فرقی ندارد شما کجا هستید یا بسته‌ی شما از کجا فرستاده شده است؛ همه‌ی بسته‌های خود را می‌توانید به مقصد کمد هوشمند گنجه ارسال کنید و سپس در طی روز، زمانی که فرصت آن را دارید برای دریافت بسته‌ی خود اقدام نمایید.

خانه تنها آدرسِ دریافت بسته‌های شما نیست!

لاکرهای هوشمند، انبارهای کوچک، امن و مطمئنی هستند که می‌توانند بسته‌های ارسالی را در خود نگه‌داری نمایند. برخلاف سرویس لست مایل دلیوری گنجه که بسته‌های تامین‌کننده‌های خاص مانند دیجیکالا، بانی‌مد، کالاتیک و غیره را دریافت می‌کرد و نیازی به رزرو لاکر توسط کاربران نهایی نبود، در سرویس دریافت بسته‌های شخصی از گنجه هر بسته‌ای از هر فرستنده‌ای می‌تواند در کمد هوشمند گنجه قرار بگیرد و تنها شرط آن رزرو گنجه توسط کاربر نهایی می‌باشد. از زمانی که رزرو انجام می‌شود و بسته به داخل کمد می‌رود تا زمانی که بسته از آن خارج شود، آن صندوق هوشمند متعلق به شخصی است که آن را رزرو کرده است. 

 

مزایای استفاده از این سرویس‌، به شرح زیر است:

 • همه‌ی بسته‌های پستی خود را به گنجه بسپارید: مهم نیست بسته‌ی شما از کجا رسیده است! تنها نکته‌ی مهم این است که می‌توانید آن را در گنجه تحویل بگیرید.
 • هر زمانی که خواستید بسته‌ی خود را بردارید: دیگر نیازی نیست نگران این باشید در چه زمانی در چه مکانی حضور دارید با خیالی آسوده بسته‌های خود را به لاکر هوشمند ارسال کنید و در طی روز برای برداشتن بسته‌ی خود به گنجه مراجعه کنید.
 • دیگر از تحویل ناموفق و مرجوعی خبری نیست: نگران مرجوعی بسته‌های خود نباشید؛ قرار نیست بسته‌ی شما برگشت بخورد. اگر در زمان تعیین شده برای برداشتن بسته اقدام نکردید، می‌توانید با تمدید زمان رزرو در وقت مناسب‌تری این کار را انجام دهید.
 • خیالتان راحت باشد، به گنجه اعتماد کنید: گنجه‌ها کمدهای هوشمند سرسخت و محکمی هستند و در محل‌هایی در سطح شهر قرار دارند که نگهبانان 24 ساعته از آن‌ها نگه‌داری می‌کنند و دارای دوربین‌های امنیتی می‌باشند.

دریافت بسته های شخصی در گنجه

معرفی سرویس‌های دریافت بسته‌های شخصی از گنجه

سرویس دریافت بسته‌های شخصی از گنجه‌ها شامل سه مدل گوناگون است:

 1. رزرو یک صندوق از کمدهای هوشمند گنجه‌ در سطح شهر
 2. کمدهای هوشمند گنجه برای مراکز اداری و آموزشی
 3. صندوق‌‌های پستی هوشمند گنجه برای ساختمان‌های مسکونی

در ادامه به بررسی هر کدام از سرویس‌ها می‌پردازیم. 

 

سرویس دریافت بسته‌های شخصی: رزرو گنجه

همان‌طور که قبلا اشاره شد، در سرویس لست‌ مایل دلیوری، تنها بسته‌هایی می‌توانستند در گنجه جای‌گذاری شوند که تامین‌کننده‌ی آن‌ها با گنجه همکاری می‌کرد. فروشگاه‌های اینترنتی بزرگ کشور در زمینه‌های مختلف که با زیرساخت گنجه ادغام شده بودند، در صورت درخواست مشتریان خود، سفارش‌های ارسالی آن‌ها را در کمد هوشمند گنجه در سطح شهر جای‌گذاری می‌کردند تا مشتریان در طی روز برای برداشتن آن‌ها اقدام نمایند.

از آنجایی که کاربران گنجه تمایل داشتند اغلب سفارش‌های خود را از کمدهای هوشمند دریافت نمایند، سرویسی طراحی شد که حتی محصولاتِ فروشگاه‌های اینترنتی که از زیرساخت گنجه استفاده نمی‌کردند نیز بتوانند در گنجه‌ها جای‌گذاری شوند تا کاربران بتوانند به سادگی از مزیت‌های تحویل در گنجه بهره‌مند شوند. در این سرویس نیازی به ادغام نرم‌افزاری فروشگاه‌های اینترنتی با گنجه نیست و صرفا با اضافه کردن ” کمد هوشمند گنجه” در انتهای آدرس، می‌توان پیک‌ها را برای تحویل محصول در گنجه راهنمایی کرد.

مراحل:

 1. از میان گنجه‌های سطح شهر، یک کمد را انتخاب کرده و یک صندوق از آن کمد را برگزینید و برای یک بازه‌ی زمانی رزرو نمایید.
 2. در هنگام ثبت سفارش‌، آدرس گنجه‌ی مورد نظر را به عنوان محل تحویل بسته وارد کنید.
 3. پس از پردازش سفارش و ارسال آن، پیک به کمد هوشمند مراجعه می‌کند و پس از احراز هویت با شماره تلفن خود، انتخاب سایز بسته و وارد کردن شماره تلفن گیرنده‌، بسته‌ را جای‌گذاری می‌کند.
 4. به محض بسته شدن درب توسط پیک برای شما پیامکی ارسال می‌شود تا برای برداشتن بسته‌ی خود به گنجه مراجعه کنید.
 5. با اسکن کیو آر کد روی درب کمد هوشمند، وارد وب اپلیکیشن گنجه شده  و پس از احراز هویت با شماره تلفن همراه خود می‌توانید بسته‌ی خود را بردارید.

سرویس دریافت بسته‌های شخصی: رزرو گنجه

دریافت بسته‌های شخصی: گنجه برای مراکز اداری و آموزشی

برای بالا بردن رفاه کارمندان مراکز آموزشی و اداری، از گنجه‌ها برای دریافت و ارسال بسته‌ها استفاده می‌شود. در مکانی که مشاهده می‌شود به انباری از بسته‌های روی‌هم تبدیل شده است، می‌توان با قرار دادن کمدهای هوشمند که با آخرین فناوری روز دنیا کار می‌کنند، آن‌ها را ساماندهی کرد. گنجه‌هایی که در ساختمان‌های اداری و آموزشی قرار می‌گیرند، می‌توانند از سرویس لست مایل دلیوری گنجه و سرویس دریافت بسته‌های شخصی گنجه به صورت همزمان بهره‌مند شوند. رزرو گنجه‌ها تنها برای افرادی که در این مراکز فعالیت دارند امکان پذیر است و افراد خارجی نمی‌توانند برای استفاده از کمدهای هوشمند گنجه وارد این مراکز شوند.

گنجه برای مراکز اداری و آموزشی

برای ساختمان خود یک گنجه تهیه کنید!

لاکرهای هوشمند گنجه، می‌توانند مانند صندوقهای پستی هوشمند خانه‌ی شما عمل کنند. با تهیه‌ی یک گنجه‌ی شخصی‌سازی شده برای ساختمان مسکونی خود دیگر نیازی نیست دغدغه‌ی دریافت بسته‌های خود را داشته باشید. در ساختمان‌های بزرگ نیز گنجه‌ها دستیاران هوشمندی برای لابی‌من‌ها خواهند بود و در بهینه‌سازی فضا، زمان و هزینه‌های نگهداری بسته‌ها کمک‌رسانی خواهند کرد. صندوق‌های هوشمند کوچک، امن و مطمئنی که می‌توانند بسته‌های اهالی ساختمان را در خود نگه‌داری نمایند. در کنار سرویس تحویل مرسولات، از سرویس ارسال بسته‌ در کمد هوشمند گنجه نیز می‌توان بهره برد. به این صورت که بسته‌های ارسالی خود را در آن قرار دهید تا در زمان تعیین شده پیک‌ها برای ارسال بسته‌های شما اقدام نمایند.

برای ساختمان خود یک گنجه تهیه کنید!

 

در صورتی که میخواهید برای محل کار خود یا منزل گنجه تهیه کنید اطلاعات خود را برای ما وارد کنید

توضیحات درخواست خود را اینجا وارد کنید