سوالات متداول

گنجه‌ها کمدهای هوشمندی هستند که در سطح شهر توزیع شده‌اند و در دریافت بسته‌های ارسالی به شما کمک می‌کنند. بدین صورت که خرید شما از فروشگاه‌های آنلاین، در نزدیک‌ترین گنجه به محل زندگی شما قرار داده می‌شود و شما در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید با مراجعه به آن بسته خود را بردارید. با وجود گنجه‌ها، فروشگاه‌های اینترنتی و کاربران آن‌ها تجربه خوشایندتری در ارسال و دریافت محصولات تجربه خواهند‌کرد.

به هنگام خرید از فروشگاه‌های آنلاین متصل به سیستم گنجه، کاربر با انتخاب هر کدام از کمد‌های نزدیک به محل موردنظر خود از روی نقشه، وظیفه دریافت مرسوله را به گنجه می‌سپارد.

گنجه‌ها در نقاط مختلفی از سطح شهر قرار دارند تا کاربران پس از انتخاب آن‌ها به عنوان محل دریافت بسته، با پیمودن حداقل مسافت بتوانند به بسته‌های خود دسترسی داشته باشند.

جنس گنجه‌ها از ورقه‌های فولاد است و گنجه‌ها از قفل های درونی غیرقابل دسترسی بهره می‌برند. همچنین محل قرارگیری آن‌ها در مراکز تجاری و هایپراستارها و فروشگاه‌های امن می‌باشد.

فروشگاه‌های آنلاین معتبر مانند دیجی‌کالا، بانی‌مد، کالاتیک، سی‌بوک، وتوریا، شهرکتاب، بساطی و …

درحال حاضر در شهر تهران و به زودی در کلان‌شهر‌های کرج، اصفهان، مشهد، شیراز و…..

بسته به انبار فروشگاه‌ آنلاین مبدا بازگشت خواهد خورد.

کاربر به هنگام خرید از فروشگاه آنلاین روز مورد نظرش را مشخص می‌کند. پس از دریافت پیامک یا استعلام از وب‌اپ گنجه و اطمینان از قرارگرفتن بسته در گنجه توسط پیک فروشگاه، به محل کمد مراجعه می‌کند و بسته‌اش را برمی‌دارد.

بسته به محل قرارگیری گنجه‌ها ساعات کاری آنها در بازه 8 صبح تا 12 شب است.

کاربر پس از حضور در محل گنجه و ورود به وب اپ گنجه (با اسکن QRCODE با گوشی یا وارد کردن آدرس app.ganje.net) شماره تماس خود را وارد کرده و کد ارسال‌شده توسط پیامک را درج می‌کند. سپس با توجه به شماره مرسوله‌ای که از طرف فروشگاه آنلاین برای وی پیامک شده بسته خود را انتخاب می‌کند.